• Napisz e-mail
  • biuro@rolwit.eu

O nas

Kilka słów o Rolwit

PHU "Rolwit" jest firmą rodzinną, której początki sięgają lat 90-tych, gdy nastąpiła restrukturyzacja lecznicy weterynaryjnej. Przez prawie 30 lat ewoluowała i tak z dwu-osobowej hurtowni weterynaryjnej stała się przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 20 osób. Firma szybko spotkała się z pozytywnym odbiorem klientów, co pozwoliło na rozwój i poszerzenie działalności.

Dzisiaj jesteśmy hurtownią rolniczą działającą na terenie województwa podlaskiego i części mazowieckiego. Prowadzimy dystrybucję środków do produkcji rolnej, ogrodniczej i zwierzęcej renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Swoją ofertę kierujemy do hurtowni, sklepów rolniczych, ogrodniczych, lecznic, zakładów mleczarskich oraz odbiorców indywidualnych. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom otworzyliśmy dodatkowe trzy oddziały, w których prowadzimy sprzedaż detaliczną. W ramach naszej działalności staramy się dbać o naszych Klientów, organizujemy spotkania i różnego rodzaju szkolenia. Proponujemy profilaktykę szanując finanse naszych odbiorców.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a towary były wysokiej jakości . We współpracy cenimy sobie bezpośredni kontakt, dlatego też każdy Kontrahent jest traktowany indywidualnie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy zaoferować produkty bezpośrednio od producentów, co pozwala to na utrzymanie najwyższej jakości przy rozsądnych cenach. Poprzez współpracę z wieloma znanymi firmami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom bogaty asortyment towarów i sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Naszym atutem jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników stanowiący siłę napędową firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Marta Gocłowska